Shromáždění aktivních členů tentokrát v jihlavském podniku Nasypaný čaj od 18h
Tento pátek máme od 17h první klidnou podzimní schůzku našich táborových dobrovolníků. Co asi na Vás zase vymyslíme?
Šílenci z kroužku "Tvorba z přírody" se domluvili na letošním posledním indiánském přespání na dvoře Tempa.
Děti jsou od přírody zvídavé a nejraději by znaly odpověď opravdu na vše. Právě možná proto tak rády řeší hádanky a kvízy. Pokud si chcete procvičit mozkové závity i se svými ratolestmi, vydejte se na jarní procházku kolem kostela sv. Kateřiny a hledejte 20 otázek.
Začátek trasy je u horní vstupní brány vedle letní scény a cesta je značena červenými „fáborky“. V případě, že by některá hádanka byla tvrdým oříškem, můžete nakouknout na nápovědy ve formě obrázků na oknech malé tělocvičny TEMPO Polná a s jejich pomocí si na hádankách jistě zuby nevylámete a úspěšně je vyřešíte.
Projděte si všech 20 hádanek, odpovědi napište do soutěžní karty, připravené u vchodových dveří SVČ TEMPO Polná a vhoďte do schránky. Losování o drobné ceny proběhne v týdnu po akci.
Ať jste děti nebo dospělí, přejeme vám hodně zábavy a úspěchů při řešení!
Kód | 107217 |
Název | Hádanky a hříčky pro bystré hlavičky |
Termín konání | 01.04.2021 00:00 - 18.04.2021 00:00 |
Místo konání | okolí Polné |
Hlavní vedoucí | Jana Bartůňková |
Naši partneři